TOTAL Angle grinder 900W Disc 125mm TG109125565
0 reviews 4 sold. Only 0 remain
EGP 1,199 EGP 1,499 -20%
Brand:
Product Code: TG109125565
Availability: Out Of Stock
Viewed 7855 times
Product Description
TOTAL Angle grinder
✅ CODE : TG109125565
✅ Voltage ➡️ 220-240V~50/60Hz
✅ Input Power ➡️ 900W
✅ No-load Speed ➡️ 5000-12000 rpm
✅ Disc Diameter ➡️ 125mm
✅ Spindle Thread ➡️ M14
✅ Feature ➡️ Variable speed control
✅ With ➡️ 1 Pc Auxiliary Handle
✅ Disc ➡️ Not included
✅ Packed ➡️ Color Box
-20%
-6%
JADEVER Vacuum cleaner 1600W JDVR6520
EGP 2,899    EGP 3,099
-19%
-15%